محل تبلیغات شما

بسم الله الرحمن الرحیم

به روح شهیدم قسم میدم از این به بعد چادر سرت کن!!

سلام به همه دوستانی كه اظهار لطف و محبت فرمودند و در نظارتشون واقعا ما رو شرمنده كردند

از اینكه یه كمی دیر به دیر وبلاگ رو به روز میكنم شرمونده شما هستم

ایشالا سعی این رو دارم كه زود به زود خدمت شما برسم

در یكی از نظرات یكی از خواهرهای عزیز یه مطلب جالبی نوشته بود خالی از لطف نیست كه شما هم بخونین من كه تحت تاثیر قرار گرفتم.

(نقل) من خودم بی حجاب بودم یه روز سر قبر یه شهیدی رفتم مادر شهید سر قبر فرزندش بود من دیدم هی نگاه من میکنه و یه چیزی تو دلش می گه راستشو بخواید این قضیه چند هفته طول کشید تا اینکه یه روز مادر شهید به من گفت شما چرا هر هفته سر قبر پسر من میاین گفتم یه حاجت داشتم از شهید شما گرفتمش حالا برا ادای دین میام سر قبرش دیدم بدون هیچ تاملی گفت دخترم یه چیزی بگم ناراحت نمیشی گفتم نه گفت عزیزم چرا تو زیباییت رو برا این جوونای هرزه در معرض قرار میدی بیا تورو به روح شهیدم قسم میدم از این به بعد چادر سرت کن و این قضیه چند وقتی طول کشید تا اینکه روز تولدم مادر شهید بهم یه چادر هدیه داد و من از اون به بعد چادری شدم و واقعا از اون مادر شهید ممنونم چون آرامش بهم بخشید

راهتان ادامه دارد...

من چادرم را دوست دارم

شعر انگلیسی درباره حجاب

یه ,شهید ,رو ,كه ,روز ,مادر ,به بعد ,مادر شهید ,این به ,از این ,چادر سرت

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

sucfounddista برج تقطیر sandtywastsi mankindthepa کودک درون من، اکتیو تشریف داره persianigig tiocidemall imytanen mortdamarkens Sunset